HonorHer Jobs

HonorHer

Job Information

Siemens Cybersecurity Specialist - TGMT in Budapest, Hungary

Job Family: Cybersecurity

Req ID: 400672

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • a rendszer biztonsági koncepciójának alakítása, együttműködésben a nemzetközi megrendelőkkel és fejlesztőcsapatokkal.

  • Részvétel az architektúra továbbfejlesztésében a biztonsági szempontok figyelembevételével.

  • Biztonsági folyamatok irányítása és gondozása.

  • Kockázatelemzés a rendszer karakterisztikái alapján.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel műszaki területen.

  • Dolgoztál már minimum 3 évet szoftverfejlesztő pozícióban.

  • Minimum 3 évet foglalkoztál IT biztonsággal.

  • Széleskörű tapasztalattal rendelkezel kiberbiztonsági fejlesztésekben.

  • Jártas vagy az alábbi témákban: operációs rendszerek, számítógép-hálózati ismeretek, beágyazott rendszerek.

  • IT biztonsági szabványok (pl. ISO/IEC 27001, IEC 62443) ismeretével rendelkezel.

  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban is.

  • Analitikus, megoldás és folyamat orientált gondolkodásmód és komplex feladatok ellátására való nyitottság jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • rendelkezel szoftverfejlesztéshez kapcsolódó IT biztonsági folyamatok kialakításában szerzett tapasztalattal.

  • Dolgoztál már biztonsági tesztek végrehajtásán és kiértékelésén (pentest, kódelemzés, sebezhetőségek osztályozása).

  • Foglalkoztál Linux alapú rendszerek sebezhetőségének minimalizálásán.

  • Jártas vagy biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében.

  • Vasútirányítási rendszerek, szabványok ismeretével rendelkezel.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers