HonorHer Jobs

HonorHer

Job Information

Nestle Młodszy/Specjalista ds. Opakowań i Procesu in Kargowa, Poland

MŁODSZY / SPECJALISTA ds. OPAKOWAŃ

i PROCESU

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie specyfikacji oraz prototypów nowych opakowań dla wyrobów słodyczowych oraz renowacja już istniejących;

  • Realizacja prób produkcyjnych, testów transportowych, raportowanie ich wyników; definiowanie parametrów nowych opakowań i procesu pakowania; definiowanie parametrów schematu paletyzacji;

  • Terminowa realizacja akcji wynikających z projektów innowacyjno-renowacyjnych;

  • Realizacja projektów harmonizacyjnych i optymalizujących koszty produktów / procesów produkcyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku o profilu technicznym (t.j. inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, itp.)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, podstawowa AutoCAD.

  • Komunikatywność oraz chęć i umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w branży spożywczej będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę dynamiczną i rozwojową, w interdyscyplinarnych zespołach i międzynarodowym środowisku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska,

  • Bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny),

  • Wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, projekty).

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

DirectEmployers