HonorHer Jobs

HonorHer

Job Information

ASSA ABLOY Health & Safety Specialist in Leszno, Poland

Career Opportunities: Health & Safety Specialist (28740)

Requisition ID 28740 - Posted - ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - EEM Manufacturing Group - POL: Leszno - Production & Skilled Trades - Posting Country (1) - Yes - Mid-senior level - Travel Required: 0%-10%

 Job Description Print Preview

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Wdrażanie zasad w zakresie BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wytycznymi Grupy,

  • Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie BHP;

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP oraz p.poż. ;

  • Tworzenie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur zgodnych z wymogami prawnymi oraz polityką Spółki;

  • Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP zgodnie z regulacjami prawnymi;

  • Prowadzenie oceny ryzyka zawodowego, ustalanie przyczyn oraz okoliczności w razie wypadków.

  • Inicjowanie projektów i nowych rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy;

  • Prowadzenie działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie

  • Przygotowanie raportów i prezentacji.

  • Raportowanie do przełożonego o sytuacjach niebezpiecznych i rozwoju systemu bezpieczeństwa korporacyjnego,

  • Współpracę z jednostkami zewnętrznymi i instytucjami administracji państwowej w obszarze BHP oraz ppoż.

  • Wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w zakresie BHP;

  • Udział w projektach z zakresu Lean Manufacturing.

  • Inne obowiązki wynikające z Rozporządzenia w sprawie Służby BHP,

    Oczekiwania:

  • Posiadania uprawnień dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Ugruntowanej, praktycznej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa i ochrony pracy oraz ppoż.

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Innowacyjności w promowaniu kultury bezpieczeństwa pracy;

  • Dyspozycyjności, odpowiedzialności, samodzielności i inicjatywy w działaniu

  • Skrupulatności i dokładności w prowadzeniu dokumentacji

  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy i zdolności adaptacyjne,

  • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;

  • Opiekę medyczną; Benefity ZFŚS

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

DirectEmployers