HonorHer Jobs

HonorHer

Job Information

Siemens Specialista pro podporu dodavatelů v oblasti nákupu s AJ nebo NJ in Ostrava, Czech Republic

Job Family: Internal Services

Req ID: 409739

Chcete se stát součástí týmu v nadnárodní korporaci a rozvinout zde svoji kariéru? Chcete se seznámit s novými trendy v prostředí EHS (Environment, health and safety)? Máte rádi práci s daty a zároveň rádi komunikujete?

Pak chceme právě Vás!

Cílem našeho týmu je získat a zpracovat deklarace o neškodnosti materiálů, které naši obchodní partneři dodávají Siemensu po celém světě. Mezi vaše hlavní zodpovědnosti bude tedy patřit komunikace s našimi dodavateli v cizím jazyce (angličtina, němčina), administrativní podpora při jejich registraci do systému týkajícího se EHS, monitorování celého procesu až po uzavření jednotlivých požadavků v interním systému a v SAPu, a v neposlední řadě také reporting a prezentace dosažených výsledků. U nás uplatníte komunikační schopnosti (telefonická i písemná komunikace s dodavateli i s projektovými manažery), proniknete do tajů EHS problematiky, procvičíte si i analytické schopnosti a bude se hodit i smysl pro detail, protože se často budete setkávat se spoustou dat v Excelu.

Díky úspěšné deklaraci dílčích materiálů od dodavatelů lze zaručit vysokou kvalitu finálních vyrobených produktů s ohledem na ochranu zdraví, šetrnost k životnímu prostředí a dodržování zákonů a platných předpisů

Co Vás čeká

  • registrace dodavatelů a obchodních partnerů do databáze

  • podpora obchodních partnerů při administrativním zpracovávání deklarací materiálů, které dodávají, za účelem prokázání jejich neškodnosti

  • vedení a zodpovědnost za e-meetingy

  • denní komunikace se zahraničními dodavateli, telefonicky i e-mailem

  • podpora komunikace mezi projektovým týmem a dodavateli v rámci implementačního procesu

  • identifikace & řešení problémů v rámci registračního procesu a deklarací

  • příprava pravidelných analýz a report

Co se bude hodit

• standardní uživatelské znalosti MS Office

• analytické myšlení, orientace na detail

• komunikační schopnosti, písemný projev

• proaktivní přístup, orientace na výsledek

• schopnost práce v týmu

• výborný time management

• AJ a/nebo NJ na komunikativní úrovni (alespoň B2)

• Zkušenosti z nákupu / na podobné pozici výhodou

Na co se můžete těšit

• Přátelský kolektiv, kde si všichni navzájem pomáháme

• Zaškolení od zkušených kolegů

• příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, protože Váš potenciál nezůstane bez povšimnutí

• propracovaný systém firemního vzdělávání (soft-skills, hard-skills)

• Samostatnou práci a vlastní zodpovědnost, flexibilitu

• Stravenky v hodnotě 116 kč, plně hrazeny Siemensem a bonus za práci na home office

DirectEmployers