HonorHer Jobs

HonorHer

Job Information

Cargill Administrator Kontraktów in Warsaw, Poland

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników, którzy wykorzystują nowe technologie, dynamiczne analizy i ponad 157 lat doświadczeń, aby łączyć rolników z rynkami, klientów z surowcami oraz ludzi i zwierzęta z żywnością, której potrzebują, aby prosperować.

OPIS STANOWISKA

Administrator Kontraktów jest odpowiedzialny za wprowadzanie do systemu umów sprzedaży i zakupu, monitorowanie statusu umów oraz sprawdzanie ich poprawności. W tej roli będziesz ściśle współpracować z zespołami handlu i łańcucha dostaw, aby zapewnić dokładne administrowanie kontaktami.

Oferujemy pracę w systemie hybrydowym.

LOKALIZACJA

Warszawa ul. Wołoska 22

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Rejestrowanie kontraktów handlowych w systemie.

  • Wystawianie i przesyłanie kontraktów do klientów.

  • Monitorowanie statusu kontraktów.

  • Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów w przypadku niejasności w umowach, kontaktując się z odpowiedzialnymi działami w celu znalezienia rozwiązania.

  • Prowadzenie i zarządzanie bazą danych klientów.

  • Współpraca z działem handlowym.

KWALIFIKACJE

  • Min. średnie wykształcenie.

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, z dokumentami.

  • Praktyczna znajomość programów MS Office, w szczególności Excel.

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

  • Samodzielność w działaniu i łatwość w nawiązywaniu relacji.

  • Skrupulatność, umiejętność priorytetyzacji zadań i analityczne myślenie.

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Benefity :

• Praca w międzynarodowym środowisku

• Ubezpieczenie na życie

• Prywatna opieka medyczna

• Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

• Dofinansowanie do posiłków

• Karta Multisport

Zapewniamy pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci wzmocnić Twoje umiejętności i rozwinąć Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

IBrzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https:// www.linkedin.com/company/cargill

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/

DirectEmployers